Lékař zubní (bez specializace)

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař zubní (bez specializace) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zubní lékař, stomatolog
Koho hledáme:
Hledáme zubního lékaře, který se nebojí přijímat nové výzvy, je vysoce flexibilní, rád pracuje s novými technologiemi, je schopný práce v týmu, je manuálně zručný, má všeobecný rozhled, příjemné vystupování, chce na sobě dále pracovat a rozvíjet se.

Co požadujeme:
Ukončené vysokoškolské vzdělání s v oboru stomatologie, uživatelskou znalost výpočetní techniky (MS Windows, kancelářské programy) a vysoce proaktivní přístup.

Výhodou bude:
Praxe na pozici zubního lékaře, stomatologa a znalost alespoň jednoho cizího jazyka.

Co nabízíme:
Náročnou, ale atraktivní práci v mladém kolektivu, jistotu zaměstnání ve vysoce nadstandardně zařízeném zdravotnickém zařízení (strojová endodoncie, operační mikroskop, zvětšovací optika, implantologické pracoviště, aj.), s více jak 22letou tradicí, pravidelná školení hrazená v plné výši, firemní oblečení, dovolená navíc, nadstandardní platové ohodnocení, plný servis v budově (RTG, laboratoř, recepce, zajištění pacientů).

Zaujala Vás tato nabídka, zašlete nejdříve svůj životopis na email: reditel@k-11.cz, následně Vás budeme kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci Vámi, tým Kliniky K 11.
Volné místo lékař zubní (bez specializace) pro lokalitu Brno.