Referent/ka odboru správy majetku a investic

  • Skalná

Pracovní místo ( Referent/ka odboru správy majetku a investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Sportovní 9, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou). Nástup možný od 15.8.2018 nebo dle dohody. Pracovní doba: Po+St (7:00-11:00 h, 12:00-17:00 h), Út+Čt (7:00-11:00 h, 11:30-15:00 h), Pá (7:00-11:00 h, 11:30-14:30 h). Požadujeme: znalost agendy pronájmu, prodeje, odkupu a směny nemovitého majetku, znalost v oblasti správy majetku a znalost geometrických plánů, orientace v katastru nemovitostí, znalost právních předpisů souvisejících se správou majetku obce, znalost práce na PC, dobrá komunikativnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: osobní příplatek, příplatek na dovolenou, příplatek na oběd, jednorázové ošatné. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:00-15:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo referent/ka odboru správy majetku a investic pro lokalitu Skalná.