PROVOZNÍ MANAŽER/KA LÁZEŇSKÉHO CENTRA AGRICOLA

  • Jáchymov

Pracovní místo ( PROVOZNÍ MANAŽER/KA LÁZEŇSKÉHO CENTRA AGRICOLA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne paní Eva Kuchařová, personalistka tel.: 353 83 1308 nebo 702 153 251.
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání ekonomického nebo hotelového směru, cestovní ruch
- znalost prostředí Wellness/Spa
- podnikatelské myšlení
- schopnost komunikovat v německém jazyce a ruském jazyce, znalost anglického jazyka výhodou
- profesionální vystupování
- časová flexibilita
- kreativitu, samostatnost, zodpovědnost, důslednost
- pokročilá znalost práce na PC

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- zázemí a stabilitu silné společnosti
- školení a možnost osobního rozvoje
- zajímavou, zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody a benefity (5 týdnů dovolené, výhodné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování)

Náplň práce:
- přístup orientovaný na hosta a výsledek
- samostatné rozhodování, orientace v základních ekonomických otázkách
- vedení, kontrola a motivace podřízených
- zkušenosti s řízením menšího kolektivu
- praktické zkušenosti v gastronomii (fast food)
- odpovědnost za průběh všech procesů v LCA - Wellness/Spa, recepce, provoz bazénu, provoz kavárny
- aktivní přístup k prodeji - spoluvytváření nových produktů
- propagace LCA
- zpracování přání a připomínek klientů