právník/právnička

  • Hodonín

Pracovní místo ( právník/právnička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Štefánikova 1655/28, 695 01 Hodonín. Charakteristika zaměstnání:
komplexní správa rozsáhlých a různorodých majetkových souborů, právně a věcně složitých forem jeho nabývání, pronájmu, zastavování, prodeje a jiných forem dispozice, zpracování podání u příslušných úřadů v rámci správního řízení, konzultační a odborná pomoc zaměstnancům odboru, šetření majetkových vztahů, prověřování nabývacích listin z hlediska jejich platnosti (smlouvy, konfiskační rozhodnutí, přídělová rozhodnutí, vyvlastňovací rozhodnutí, omezení převodu nemovitosti, zástavní práva) v působnosti OP, příprava majetkoprávních smluv a zápisů, včetně zápisů vlastnických a jiných věcných práv do katastru nemovitostí v působnosti OP.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu právo, znalost MS Office, Excel, Internet, znalost zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů, základní orientace v ostatních právních předpisech týkajících se předmětné oblasti, samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, zkušenosti se správou majetku výhodou, zkušenosti ve státní správě výhodou. Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie, nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru, splnění ustanovení § 17 odst.2 a odst.3 zákona č. 201/2002 Sb. Indispoziční volno, stravenky.
Strukturovaný životopis s popisem praxe, motivační dopis zasílejte do 27. 7. 2018 na e-mailovou adresu: radomira.ondraskova@uzsvm.cz
Upo