CHOVEX CZ s.r.o.

Prodavač/ka krmiv, chovatelských potřeb a zviřat pro zájmové chovy

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 89, Lanškroun-Vnitřní Město, 563 01 Lanškroun
Místo je vhodné i pro OZP
Kontakt: e-mailem
Volné místo prodavač/ka krmiv, chovatelských potřeb a zviřat pro zájmové chovy pro lokalitu Lanškroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ka krmiv, chovatelských potřeb a zviřat pro zájmové chovy

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: CHOVEX CZ s.r.o.
Ulice: Nádražní 89
Město: Lanškroun
PSČ: 563 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Vyhnálek
E-mail: info@chovex.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CHOVEX CZ s.r.o.