VEDOUCÍ skladu a logistiky

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ skladu a logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní činnosti:
• odpovídá za vedení a činnost skladu, expedice, skladové dopravy
• dodržuje stanovené postupy dle integrovaného systému managementu při řízení činnosti skladu výrobků, surovin a materiálu, příjmu a výdeje, skladové evidence, inventarizace, provádění kontroly úplnosti a jakosti dodaného materiálu do skladu a expedovaných ze skladu,
• odpovídá za technický stav a řídí využívání přidělených dopravních prostředků a manipulačních prostředků
• zadává a kontroluje objednávání nakupovaných dílů na plánované zakázky ve spolupráci s obchodním úsekem a úsekem MTZ na základě zpracované technické dokumentace (kusovníků) a odpovídá za doplňování aktuálních údajů do informačního systému
• kontroluje expediční připravenost a odpovídá za informovanost zástupců zákazníků
Profil kandidáta
• USO technického směru
• zkušenosti s vedením lidí
• zkušenosti v logistice, skladové hospodářství
• psychická odolnost
• dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti
• min. 5 let praxe
• práce na PC
• organizační schopnosti
• ŘP sk. B
Nabízíme:
• motivační finanční ohodnocení
• nástup možný ihned
• podnikové stravování
• mzda od 25.tisíc /mzda na základě dohody, dle praxe/
Volné místo vedoucí skladu a logistiky pro lokalitu Liberec.