JOHNNY SERVIS s.r.o.

Řidič - samostatný servisní technik

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce
- samostatný řidič - servisní technik: zajištění pravidelného servisu mobilních toalet na stanovených okruzích, stavba mobilních oplocení
- jednání se zákazníky při předání, servisu či vrácení zařízení
- provádění drobných oprav zařízení a přípravných prací souvisejících s jeho servisem
Požadujeme
-ŘP sk. B, C a E výhodou
-karta do digitálního tachografu
- čistý trestní rejstřík
- vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- velmi samostatnou a odpovědnou práci
- nástup do pracovního poměru - ihned
Volné místo řidič - samostatný servisní technik pro lokalitu Nový Bor.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič - samostatný servisní technik

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: JOHNNY SERVIS s.r.o.
Ulice: Lipová 824
Město: Nový Bor
PSČ: 473 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marcel Rezler
E-mail: rezler@johnnyservis.cz
Telefon: +420 602 166 361

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JOHNNY SERVIS s.r.o.