SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP plný nebo zkrácený na dobu určitou, nástup 1.8.2018, 1.9.2018 nebo dle dohody
- Náplň práce: podporujeme sociální fungování a začlenění lidí, kteří jsou sociálně vyloučení, v chudobě nebo jsou chudobou ohroženi, pomáháme jim překonat problémy s bydlením, prací, dluhy a péčí o děti, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami, s klienty pracujeme především v jejich domácnostech, poskytujeme poradenství, asistenci, doprovázíme, služba je poskytována podle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
- Požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oblasti sociální práce, které je ukončené či započaté min. ve 2. ročníku, nebo kurz pracovníka v sociálních službách, anebo chuť si tento kurz doplnit, trestní bezúhonnost, ochotu cestovat, empatický a pozitivní přístup k cílové skupině, schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Nabízíme: nástupní mzdu 18 100 - 20 000 Kč při plném úvazku s možností navýšení, pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat, možnost flexibilní pracovní doby, možnost využívat práce z domu, k dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem, práci v kolektivu přátelských, energických lidí
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Strukturované životopisy zasílejte do 22. 7. 2018 v elektronické podobě na emailovou adresu novakova.aufori@gmail.com.
Volné místo sociální pracovník/-ice - pracovník/-ice v sociálních službách pro lokalitu Hradec Králové.