THP - referent/ka majetkové správy

  • Brno

Pracovní místo ( THP - referent/ka majetkové správy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Ekonomický odbor, Oddělení operativní evidence, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

THP - referenta/ku majetkové správy

Počet volných míst: 1

Požadavky:
• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost:
o evidence a účtování dlouhodobého majetku
o účetnictví a daňové problematiky
o práce na PC (Word, Excel)
• praxe 5 let v oboru výhodou
• aktivní přístup k práci a flexibilita
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost dalšího rozvoje
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Platové rozpětí:
• odvíjí se dle počtu let započitatelné praxe tj. od 18 750,- Kč do 25 230,- Kč. Platové rozpětí je uvedeno bez osobního ohodnocení a dalších nárokových i nenárokových složek platu

Kontaktní osoba: Profesní životopisy zasílejte na adresu Sekretariátu Ekonomického odboru Mgr. Naďu Jarabinskou, e-mail: Jarabinska.Nada@fnbrno.cz
Volné místo thp - referent/ka majetkové správy pro lokalitu Brno.