Vedoucí oddělení - Mistr

  • Poděbrady

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení - Mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Odpovědnost za svěřené oddělení
- Vedení týmu dělnic a dělníků – až 70 podřízených
- Přirozená autorita
- Organizace a řízení práce podřízených, včetně jejich motivace
- Dodržování pracovních a technologických postupů
- Dohled nad kvalitou výroby
- Koordinace pracovních postupů
- Zadávání a dohledávání dat v systému (SAP)
- Práce v jednosměnném provozu (ranní směny)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Praxe s vedením většího týmu min. 3 roky – podmínkou
- Ochota pracovat i manuálně – v případě nutnosti
- Zkušenost s organizací práce u podřízených
- Znalost MS Office – podmínkou, SAP - výhodou
- Ochota vzdělávat se
- Systematický přístup, komunikační dovednosti
- Flexibilita času, spolehlivost a samostatnost
- Silná a zodpovědná osobnost s přirozenou autoritou

Nabízíme:
- Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
- Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a znalostí
- Zajímavou a různorodou práci
- Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, příspěvky na rekreaci, apod.)
- Možnost kariérního růstu
- Místo výkonu práce – Poděbrady
- Adaptační zaškolení, včetně školení na naše produkty
- Nástup ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám obratem Váš životopis.
Volné místo vedoucí oddělení - mistr pro lokalitu Poděbrady.