ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK VĚDY A VÝZK

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK VĚDY A VÝZK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTER:VaV prac. do Odd. průmysl.technologií se zaměřením na proces vstřikování termoplastů,kompozit. materiálů a aditivní technologie.DOVEDNOSTI:odbornost a praxe v oblasti vstřikování termoplastů –znalost konstrukčních postupů při vývoji vstřikovacích forem a vstřikovaných dílů,znalost řídícího syst.SELOGICA,znalost polymer.materiálů a jejich vlastností a aplikací,znalost metodiky zákl.testů mechan.vlastností polymer.materiálů(zkouška v tahu,zkouška v ohybu,rázová zkouška),znalost principů základ.postupů v rámci aditivních technologií,zkušenost s příslušnou laborator.praxí,schopnost samostatného vedení výzkum.úkolu,pokročilé dovednosti v interpretaci dat,schopnost prezentovat vědecké výsledky ústní i písemnou formou v ČJ a AJ.VZDĚLÁNÍ:ukončené doktorské VŠ vzdělání v oblasti technologie,znalost AJ a ČJ slovem/písmem.PRAC.P: 100% úv,příp. dle dohody,prac.sml.-doba určitá 1 rok s možností prodloužení.NÁSTUP:1.9.2018,příp.dle dohody,mzd.tř.C3,dle vnitř.mzd.předpisu. Veškeré informace o pracovním místě včetně požadovaných dokumentů naleznete na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/uredni-deska/uredni-deska-tul/vyberova-rizeni-volna-mista).Přihlášku do VŘ doručte e-mailem(volnamista@tul.cz) nebo poštou na uvedenou adresu do 29.7.2018.VŘ je od 28.6.2018 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace - pracovník vědy a výzkumu do oddělení průmyslových technologií (8440) pro lokalitu Liberec.