Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/prodavačka spojovacího materiálu

Pracovní místo ( Prodavač/prodavačka spojovacího materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, znalost spojovacího materiálu a programu MRP výhodou.
Náplň práce: prodej spojovacího materiálu, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb, objednávky, fakturace, skladování zboží, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka Požadavky: zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků výhodou. Výhody: stravné, odměny, prémie Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Zlín.
Slezské uzeniny, s.r.o. Zlín, Inzerováno dnes

Prodavač/ka spojovacího materiálu PRODAVAČ/KA SPOJOVACÍHO MATERIÁLU Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, znalost spojovacího materiálu a programu MRP výhodou. Náplň práce: prodej spojovacího materiálu, obstarávání ...
handy corp. s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

prodavač/ka PRACOVIŠTĚ Morkovice - chystání zboží na skladě, vystavení zboží na prodejně, práce i na pokladně - vzdělání není rozhodující, vietnamský jazyk výhodou, PD v rozmezí 7:00-20:00 hod. Po-Pá - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (9:00 - ...
Anh Tran Van Morkovice-Slížany, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit