Plánovač

  • Brno

Pracovní místo ( Plánovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Jsme dodavatelem pro automobilový průmysl s mezinárodní působností a obratem ve výši 130 mil. EUR, s více jak 1500 zaměstnanci ve více jak 10 lokacích po celém světe. Nyní se rozšiřujeme a hledáme pohodového kolegu pro náš výrobní závod v Brně:

Stručný popis práce:
plánování výroby - kapacity, priority, termíny
komunikace s interními zákazníky v rámci skupiny
sledování a optimalizace výroby, návrhy opatření
spolupráce s odd. výrobyd
práce v podnikovém systému AX
řízení a koordinace svěřených projektů

Požadavky:
VŠ/SŠ s praxí na této pozici
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Znalost AJ (denní komunikace)
Samostatnost, důslednost, technické myšlení
Pokročilá znalost MS Office

Co nabízíme?
atraktivní mzdu v závislosti na zkušenostech kandidáta, motivační benefity
samostatnou práci na smysluplných projektech
pružnou pracovní dobu, otevřenou komunikaci a svobodu v práci
1 týden dovolené navíc
stravování ve firemních prostorách nebo stravenky
pohodový tým a příjemné pracovní prostředí
prostor pro seberealizaci
Stravování ve firmě nebo stravenky, motivační benefitní systém
Volné místo plánovač pro lokalitu Brno.