INVESTIČNÍ REFERENT oddělení logistiky

  • Brno

Pracovní místo ( INVESTIČNÍ REFERENT oddělení logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká republika, Vězeňská služba ČR, v zastoupení ředitele Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno přijme do pracovního poměru na funkci
s pracovním zařazením ve Vazební věznici a ÚpVZD BRNO

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte oddělení personálnímu VVaÚpVZD Brno do 31.8.2018 na výše uvedenou adresu.
Lze zasílat i prostřednictvím e-mailové adresy: ibidmonova@vez.brn.justice.cz
Bližší informace na telefonním čísle: 543 515 391 /390/, denně od 8.00 do 14.00 hodin.
Předpokládaný termín nástupu: 1.9.2018 popř. dle dohody

Platová třída: PT 9(dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
Hrubá měsíční mzda 20.670,- do 28.090,-Kč

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání stavebního či technického zaměření
Minimálně 5 let praxe v oboru stavební a investiční činnost
Znalost Zákona o zadávání veřejných zakázek a Stavebního zákona
Znalost práce na PC (Word, Excel)
Zdravotní a psychická způsobilost
Morální a trestní bezúhonnost

Nabízíme:
25 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna ročně
Stravování
Rekreace
Sportovní vyžití
Volné místo investiční referent oddělení logistiky pro lokalitu Brno.