Hospodyně

  • Brno

Pracovní místo ( Hospodyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:30 - 15:30hod.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím neváhejte, zašlete nám Váš životopis, a staňte se tak součástí našeho týmu profesionálních paní Hospodyní profesionálek.
Informace o naší společnosti, službách a spokojených zákaznících naleznete na stránkách http://www.a-nanas.cz/cs/ .

Hledá se paní Hospodyně, která se ráda postará o pořádek v domácnostech našich klientů.
Jste pracovitá, komunikativní a pečlivá?
Pak hledáme právě Vás!
Jedná se o práci na DPP, po domluvě a zapracování je možné přejít také na HPP.
Místem výkonu práce je Brno a jeho blízké okolí. Přesné místo výkonu práce, záleží na jednotlivých domácnostech klientů.
Náplň práce:
Jednorázový i pravidelný úklid domácností klientů - vysávání, vytírání, utírání prachu, úklid sociálních zařízení, mytí oken, pomoc s nákupy aj.
Požadujeme:
Min. středoškolské vzdělání s výučním listem
Příjemné vystupování, vstřícnost
Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
Zkušenosti s úklidem domácností výhodou
Nabízíme:
Práci na DPP, HPP
160 Kč/hod nebo 18 000 Kč/měsíc
Pracovní oděv, pracovní obuv
Pracovní dobu dle Vašich možností
Volné místo hospodyně pro lokalitu Brno.