Nákupčí

  • Brno

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Jsme dodavatelem pro automobilový průmysl s mezinárodní působností a obratem ve výši 130 mil. EUR, s více jak 1500 zaměstnanci ve více jak 10 lokacích po celém světe. Nyní se rozšiřujeme a hledáme pohodového kolegu pro náš výrobní závod v Brně:

Stručný popis práce:

Na pozic nákupčího bude mít na starost péči o svěřený druh sortimentu, pravidelně budete komunikovat s našimi obchodními partnery po celé EU. Součástí vaší práce bude i komunikace se skladem a dalšími odděleními.
Co bude dále vaší prací?
- nákup výrobků dle zadané specifikace
-péče o daný druh zboží dle přesné specifikace
-správa objednávek v interní systému AX
-zpracovávání reportů v Excel a interním systému
-spolupráce s dalšími odděleními
-rozvoj dobrých vztahů s dodavateli

Požadavky:
Očekáváme zkušenost z oblasti nákupu, není však podmínkou
Znalost práce s MS Office, zejména Excel
Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace s dodavateli)
Organizační schopnosti
Komunikativnost, flexibilita
Týmový hráč

Co nabízíme?
atraktivní mzdu v závislosti na zkušenostech kandidáta, motivační benefity
samostatnou práci na smysluplných projektech
pružnou pracovní dobu, otevřenou komunikaci a svobodu v práci
1 týden dovolené navíc
stravování ve firemních prostorách nebo stravenky
pohodový tým a příjemné pracovní prostředí
prostor pro seberealizaci
Stravování ve firmě nebo stravenky, motivační benefitní systém
Volné místo nákupčí pro lokalitu Brno.