Matrikář/ka

  • Lázně Kynžvart

Pracovní místo ( Matrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Název územně samosprávního celku: Město Lázně Kynžvart, IČ: 00254029
Druh práce: matrikář - matrikářka
Druh pracovního poměru: pracovní poměr na dobu neurčitou (3-měsíční zkušební doba)
Místo výkonu práce: Městský úřad Lázně Kynžvart (katastrální území Lázně Kynžvart, Lazy)
Předpokládaný nástup: od 1.9.2018 (možný i 1.10.2018)
Platové zařazení při nástupu: 8. platová třída (platový stupeň dle uznané započitatelné praxe) + osobní příplatek po zkušební době (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
Pracovní doba: Po+St 7:00-17:00 h, Út+Čt 7:00-15:00 h, Pá 7:00-13:00 h.

Obecné předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků:
- státní občanství ČR
- trvalý pobyt v ČR
- dosažení 18 let věku
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka
- splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.

Kvalifikační předpoklady:
- úplné středoškolské vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání.

Hlavní pracovní náplň:
- zajištění matriční činnosti a evidence obyvatel
- organizace svatebních obřadů
- podíl na organizaci kulturních a společenských akcích města.

Další požadavky zaměstnavatele:
- orientace v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce, tj. zákon 301/2000 Sb., 500/2004 Sb. a 89/2012 Sb., ve znění pozdějších předpisů
- umění jednat s lidmi, schopnost přímé komunikace s klientem, příjemné a decentní vystupování, schopnost komunikace ve stresových situacích, ochota k dalšímu vzdělávání, organizační schopnosti
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel) a psaní strojem (texto