OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Řehák Radek, tel.: 416 823 183, e-mail: Rehak.radek@meva.eu
Náplní práce bude
- komunikace se zákazníky a péče o ně
- vyhledávání obchodních příležitostí
- sledování a řízení obchodních případů
- tvorba cenových nabídek

Požadujeme
- středoškolské vzdělání technického směru
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost a časová flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- přirozené reprezentativní a slušné vystupování
- znalost práce na PC - Microsoft Office
- praxe v obchodní firmě výhodou

Nabízíme
- práce v rozvíjející se mladé firmě se solidním zázemím
- práce na HPP
- finanční bonusy
- stravenky, týden dovolené navíc, školení, firemní akce
- poskytnutí služebního vozidla, telefonu a notebooku

Pracovník 1x týdně pracuje v kanceláři v sídle firmy Chelčického 1228, Roudnice n.L., zbytek práce v terénu.
Volné místo obchodní zástupce/kyně pro lokalitu Karlovy Vary.