Technický pracovník - rozpočtář

  • Chlumec

Pracovní místo ( Technický pracovník - rozpočtář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec-Hrbovice.
Náplň práce:
- zajištění a příprava všech podkladů nutných pro rozpočtování projektů
- kontrola výpočtů nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby
- spolupráce na přípravě a zadávání veřejných zakázek
- kontroluje přípravné projektové práce
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou - stavební obor
- odborná praxe v oboru min. 5 let
- orientace v projektové dokumentaci
- znalost programu Kros, MS Office
- orientace ve veřejných zakázkách výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- pečlivost
- schopnost týmové spolupráce
- samostatnost, iniciativa, aktivní přístup k řešené problematice
Nabízíme:
- práci ve firmě s dlouholetou tradicí
- perspektivní zaměstnání s možností profesního růstu
- odpovídající finanční ohodnocení
- pohyblivou složku mzdy závislou na osobním výkonu
- odborné vzdělávání a rozvoj
- nadstandartní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní
připojištění, SICK DAYS, stravenky aj.)

Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, zašlete nám do 27. 7. 2018 svůj životopis a motivační dopis na E-mail: personalistika@pku.cz, do předmětu uveďte prosím technický pracovník - rozpočtář
Více na www.pku.cz /společnost/kariéra
Kontaktní adresa firmy - Palivový kombinát Ústí, státní podnik, Oddělení personalistiky a mzdové účtárny,
Hrbovická 2, 403 39 Chlumec
Webová adresa firmy: www.pku.cz
f - palivovy.kombinat.usti

Kontaktní údaje: Oddělení lidských zdrojů, Hrbovická