PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště: Matoušova 406, Liberec
Pracovní úvazek: plný či dle dohody
Nástup: dle dohody, možný ihned
Nástupní plat: 25.000,- - 27.000,- v závislosti na praxi
Náplň práce:
- příprava podkladů a podávání žádostí, vyúčtování dotací na obce a města
- dohled nad termíny podávání žádostí o grant u jednotlivých měst a obcí, sledování grantového kalendáře
- vedení smluv a korespondence s donátory
- PR organizace (správa webových stránek, facebookového profilu organizace apod.)
- další činnosti související s propagací organizace
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word), další programy výhodou
- aktivní přístup k práci
- organizační schopnosti, smysl pro zodpovědnost
- příjemné vystupování
- řidičský průkaz skup. B
Co vám můžeme nabídnout:
- nabízíme zajímavou a různorodou práci
- stabilní pozici v zavedeném přátelském kolektivu
- platové hodnocení dle dosažené praxe, možnost růstu po zkušební době
- pět týdnů dovolené
- podpora dalšího vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
Více informací o naší organizaci je možné získat na webových stránkách www.centrumlira.cz
Životopis a motivační dopis zasílejte na email: katerina.jirova@centrumlira.cz
Volné místo projektový/á manažer/ka pro lokalitu Liberec.