Recepční / administrátor podpory - absolventi vítáni

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Recepční / administrátor podpory - absolventi vítáni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete svou profesní kariéru začít ve významné mezinárodní rodinné společnosti? Baví Vás komunikace a kontakt s lidmi? Pro pobočku EWALS CARGO CARE v České Lípě hledáme vhodného kandidáta / kandidátku do pozice RECEPČNÍ / ADMINISTRÁTOR PODPORY.
Vybraný / ná uchazeč / ka bude zodpovědný / ná za:
- organizaci a administrativu spojenou s činností recepce
- vybrané administrativní činnosti pro úseky podpory (fakturace, provozní oddělení, IMS, technické odd.atd.)
Požadujeme:
- ÚSO, pozice je vhodná pro absolventy / absolventky, velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, organizační schopnosti, spolehlivost, diskrétnost, znalost angličtiny slovem i písmem, velmi dobrou znalost MS Office, samostatnost - zaměstnanec bude pracovat samostatně v prostoru recepce v přízemí budovy.
Nabízíme:
- možnost profesionálního uplatnění v mezinárodní firmě s více než 100letou tradicí a otevřenou firemní kulturou, profesionální a stabilní pracovní tým. Nástup ihned, respektive dle dohody.
- Stravenky, benefitní portál Cafeterie, příspěvky na sport, kulturu nebo cestování, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, firemní společenské akce, bonusy k hrubé mzdě, roční bonus na konci roku
Své životopisy zasílejte pod značkou recepční na e-mail kariera@ewals.cz
Volné místo recepční / administrátor podpory - absolventi vítáni pro lokalitu Česká Lípa.