Manažeři kvality

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( Manažeři kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme zajímavou příležitost pro zkušeného inženýra nebo středoškoláka v oblasti managementu kvality. Jedná se o jednu z klíčových pozic ve firmě na úrovni středního managementu. Budete mít šanci aktivně řídit a rozvíjet systém řízení kvality ve společnosti, podílet se na zavádění nových výrob a stanete se důležitým článkem v rozvoji zákaznických vztahů.
Popis pracovní pozice: spoluzodpovědnost za systém řízení jakosti (QMS), personálně i metodicky řídí tým interních auditorů, příprava a koordinace zákaznických a certifikačních auditů, odpovídá za tvorbu, implementaci a dodržování preventivních a nápravných opatření, účastní se projektového řízení (vedoucí nebo člen projektových týmů)
Co od Vás očekáváme: VŠ/SŠ nejlépe strojního zaměření, praxe v oblasti strojírenství výhodou, znalost nástrojů kvality, ISO-TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18 001, svařovací certifikát IWE nebo IWT výhodou, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost německého jazyka výhodou, zkušenost s vedením lidí, aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů, technické myšlení, týmového ducha, komunikativnost a asertivitu, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, pokročilou znalost MS Office, znalost AJ (pokročilá) a NJ výhodou.
Nabízíme: profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se české firmě, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity.
V