PRODAVAČ -KA POTRAVIN - POKLADNÍ

Pracovní místo ( PRODAVAČ -KA POTRAVIN - POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Křesťanová Marie, tel.: 603 879 412, e-mail: oko.krestanovaatvolny.cz.
Vzdělání nerozhoduje, praxe výhodou.
Pracoviště Hradec nad Moravicí, nástup ihned.
Pracovní doba 6-13 hod.
Volné místo prodavač -ka potravin - pokladní pro lokalitu Hradec nad Moravicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

FINANČNÍ ÚČETNÍ Rádi bychom našli schopnou posilu do našeho týmu v oblasti financí na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ. Potřebujeme hlavně zkušenosti z dané pozice a komunikativní angličtinu. Budeme rádi za Vaše reakce. Pracovní náplň: * zpracování kompletní účetní ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Prodavač(ka) / pokladník(ce) Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Nástup ihned. Chcete pracovať vo firme s perspektívnym zameraním na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry? Tak vstúpte do nášho tímu predajní JOHN GARFIELD a môžeme Vám garantovať prácu v silnej ...
JG SHOES s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Barman/ka, pizzerista z: 19.3.2019, a. 18.4.2019 DPP a DPČ, nástup možný ihned. Jedná se o přípravu nápojů, káva a limonád. Požadujeme: čistotu baru, znalost práce na PC a pokladnou, kolektivní chování, příjemné vystupování. Nabízíme: vhodné i pro absolventy a ...
Lucie Shorná Štramberk, Inzerováno před 5 dny