Provozní elektrikář

  • Chodov

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem: kamila.kazda@kh-czechia.cz

Kontaktní osoba: Kamila Kazda

Upřesňující informace:

Popis pracovního místa:
- provádět pravidelné denní kontroly a prohlídky svěřeného úseku elektrozařízení,
- vést denní / týdenní / měsíční záznamy o technickém stavu svěřeného úseku,
- kontrolovat a zacházet s technickými prostředky tak, aby nedocházelo vlivem nesprávné obsluhy k jejich nadměrnému opotřebování nebo poškození,
- případné závady okamžitě odstranit / pokud je to technicky a časově možné/,
- v případě, že je závada závažnějšího charakteru, je povinen pracovník ihned projednat další postup s vedoucím provozní údržby,
- podílet se na sestavování plánu zimní odstávky provozu,
- dle plánu hotovostí držet pohotovost v určeném termínu a v případě poruchy se snažit o co nejrychlejší a nejúčinnější provedení opravy elektro, popřípadě i strojního či jiného zařízení

Požadujeme:
- flexibilita, odpovědnost a samostatnost
- komunikační a organizační schopnosti
- znalost čtení výkresové dokumentace
- týmový hráč, tvůrčí a inovativní myšlení
- vyhláška 50/78 Sb., § 5 a více
- USO/SO, USO s maturitou

Nabízíme:
- dovolenou dle odpracovaných let
- příspěvek za splnění pracovního fondu
- prémie

Pracovní doba: 3 směnný provoz

Místo výkonu práce: 35735 Chodov, Vintířovská 1157
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Chodov.