Vedoucí střediska technologického servisu

  • Sokolov

Pracovní místo ( Vedoucí střediska technologického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- zaslat či osobně donést přihlášky vč. životopisu na e-mail: Petra.Kaprova@voss.cz,
nebo na adresu: Sokolov, Dimitrova 1619 do 20.7.2018

Kontaktní osoba: Petra Kaprová

Upřesňující informace:

Požadujeme
-vzdělání úplné střední odborné, (technické zaměření)
- Vyhl. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice par. 6,7
- znalost práce na PC
- komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost, znalost ve vedení lidí
- praxe alespoň 3 roky
- ŘP sk. B

Hrubá měsíční mzda od: 25000,-kč+10% měs. prémií

Zaměstnání na dobu: 1 roku (s možností změny na dobu neurčitou)

Nabízíme:
- firemní benefity, možnost vzdělávání a tréninku,

Pracovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: Jiřího Dimitrova č.p. 1619, 356 01 Sokolov 1
Volné místo vedoucí střediska technologického servisu pro lokalitu Sokolov.