Sophia Bohemia s.r.o.

Prodavačka spodního prádla a oděvů

Odeslat

Pracovní náplň
PRODAVAČKA SPODNÍHO PRÁDLA A ODĚVŮ
Požadujeme: pozitivní přístup k práci, dobré komunikativní schopnosti, kladný vztah k módě, schopnost samostatné práce, pečlivost, flexibilita a spolehlivost. Příjemné vystupování.
Výhodou: praxe v oboru, zkušenosti s prodejem spodního prádla.
Nabízíme: stravenky.
První kontakt: životopis zašlete e-mailem: terykon@seznam.cz
ov. 17.8.
Volné místo prodavačka spodního prádla a oděvů pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka spodního prádla a oděvů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Sophia Bohemia s.r.o.
Ulice: Náměstí 118
Město: Valašské Meziříčí
PSČ: 757 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Helena Takáčová
E-mail: terykon@seznam.cz
Telefon: +420 571 622 040

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sophia Bohemia s.r.o.