Barman/barmanka

Pracovní místo ( Barman/barmanka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Denisova č.p. 291/35, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE telefonicky.
Volné místo barman/barmanka pro lokalitu Olomouc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

BARMAN/KA MÍSTO VÝKONU: INFINITY BAR, Na Splavě č.p. 269, 560 02 Česká Třebová 2 POŽADUJEME: - příjemné vystupování, flexibilita, chut učit se novým věcem - praxe v oboru výhodou NABÍZÍME: možnost služebního bytu KONTAKT: telefonicky 10.00 - 17.00 hodin, ...
Žaneta Leníčková Česká Třebová, Inzerováno před 3 dny

Barman/ka, pizzerista z: 19.3.2019, a. 18.4.2019 DPP a DPČ, nástup možný ihned. Jedná se o přípravu nápojů, káva a limonád. Požadujeme: čistotu baru, znalost práce na PC a pokladnou, kolektivní chování, příjemné vystupování. Nabízíme: vhodné i pro absolventy a ...
Lucie Shorná Štramberk, Inzerováno před 3 dny

Barman/ka Pracoviště: tř. Míru č.p. 260/32, Olomouc. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště PO - PÁ od 10:00 - 12:00 hod., telefonicky nebo mailem. Požadavky: příjemné, komunikativní a zodpovědné chování, trestní bezúhonnost. Vhodné i pro absolventy. ...
PREMIÉR MARKETING GROUP, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno před 4 dny