Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Kuchař / kuchařka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Wolkerova č.p. 37/17, Olomouc. Nástup dle dohody.
Požadujeme:
- vyučení v oboru
- řidičské oprávnění skupiny B
- praxe v oboru výhodou, vhodné pro absolventy
- zkušenosti s přípravou rautů
- dobrý zdravotní stav
Mzda minimálně 19 000,- Kč, pracovní týden pondělí – pátek, úvazek 40 hodin týdně.
Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 30. 9. 2018. Životopisy zasílejte POUZE - písemně na adresu: Výstaviště Flora Olomouc, a.s., Hofírková Jana, Wolkerova 17 771 11 Olomouc
- e-mailem na adresu: hofirkova.jana@flora-ol.cz. Váš životopis zaslaný na e-mail je současně souhlas s nakládáním s osobními údaji a tyto budou po uzavření výběrového řízení skartovány.
Volné místo kuchař / kuchařka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař / kuchařka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Výstaviště Flora Olomouc, a.s.
Ulice: Wolkerova 37
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Hofírková
E-mail: hofirkova.jana@flora-ol.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Výstaviště Flora Olomouc, a.s.