Administrativní pracovník s polštinou

  • Bohumín

Pracovní místo ( Administrativní pracovník s polštinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme úspěšnou německou rodinnou firmou a pro naši pobočku v Ostravě/Bohumíně
hledáme vhodného kandidáta/ku s polským jazykem na úrovni rodilého mluvčího
na práci v administrativě.

Místo výkonu práce: BOHUMÍN v areálu ČSA 360

Náplň práce:
- aktivní komunikace s dodavateli a obchodními partnery v češtině a polštině
- administrativní činnost (zpracování interních a externích podkladů)
- aktivní práce s PC (interní systémy)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou (obor nerozhoduje)
- vynikající organizační a komunikační schopnosti, umění vyjednávat
- spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
- pečlivost a loajalitu
- schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibillitu
- schopnost týmové práce a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- výkonnostní firemní bonusy dle pracovních výsledků
- příspěvek na dopravu pro dojíždějící
- jednosměnný provoz od 8,00 do 16,30h, příp. od 7,00 do 15,30h
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- komplexní zaškolení
- bezpečné pracoviště
- přátelskou atmosféru
- práce s jedinečnými a úspěšnými dětskými produkty

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.
Volné místo administrativní pracovník s polštinou pro lokalitu Bohumín.