kuchař/ka

  • Blansko

Pracovní místo ( kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Je vaření Vaším koníčkem a nebojíte se nových trendů? Nabízíme Vám práci kuchaře v naší restauraci, která je zaměřená na kvalitní gastronomii a s vysokým potenciálem svateb a firemních akcí. Nabízíme prostor k seberealizaci a zajímavé platové podmínky s možností finančního postupu. Navíc kousek od Brna (25 minut vlakem i autem).
NABÍZÍME: možnost seberealizace, zajímavé platové ohodnocení, příjemné rodinné prostředí, benefity na wellness služby, práci ve stabilním kolektivu.
POŽADUJEME: praxi v oboru, spolehlivost a zodpovědnost, zájem se v oboru vzdělávat, vítáme kreativitu.
Zaměstnanecké výhody: Příspevěk na dopravu nad 25 km.
Pro další informace volejte na číslo 739 429 960 nebo pošlete životopis na adresu inzerat@statek-samsara.cz, rádi si s Vámi domluvíme osobní schůzku.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Blansko.