MANAŽER/-KA ADMINISTRÁTOR/-KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK DOSTAVBY KAMPUSU FaF UK v LF HK

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA ADMINISTRÁTOR/-KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK DOSTAVBY KAMPUSU FaF UK v LF HK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení až do roku 2023, nástup možný ihned nebo dohodou
- Náplň práce: příprava veřejných zakázek (VZ), řízení sběru podkladů pro zadání VZ, komunikace s realizačním týmem a zájemci o pořízení dodávky nebo služby, vedení administrativní agendy veřejných zakázek, řízení a realizace VZ, komunikace s dodavateli, odpovědnost za průběh VZ a dodržování platné legislativy, zpracování podkladů a zajištění relevantních činností souvisejících s projektovým a finančním řízením Projektu v souvislosti s VZ, odpovědnost za správnost podkladů
- Požadujeme: praxi a zkušenosti v přípravě a realizace VZ (min 5 let), výbornou znalost práce na PC (zejména MS Office: Excel, Word, PowerPoint), komunikativní znalost anglického jazyka - min. úroveň B2, znalost Zákona o zadávání veřejných zakázek, zkušenosti a orientaci v oblasti stavebních VZ, kontrol a auditů, trestní bezúhonnost
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené za rok, příspěvek na stravování, Fafík - dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty),
- Přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami zasílejte poštou nebo doručte osobně na podatelnu do 13.7.2018 do 13:30 hodin na adresu: Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Akademika Heyrovského 1203/38, 500 05 Hradec Králové
- Přihláška, včetně souhlasu s nakládáním s poskytnutými osobními údaji, je k dispozici ke stažení na http://www.cuni.cz/
Volné místo manažer/-ka administrátor/-ka veřejných zakázek dostav