Učitel/učitelka pro 1. stupeň ZŠ

  • Chrášťany

Pracovní místo ( Učitel/učitelka pro 1. stupeň ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Koželská Jaroslava Mgr., tel.: 607 822 004, v pracovní dny 9 - 15 hod,
e-mail: zs.bylany@centrum.cz.

Požadavky:
Odborná kvalifikace podle Zákona o pedagogických pracovnících v platném znění (zákon č. 563/2004 Sb.), tj. dokončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů prvního stupně základní školy, trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody:
Stravování z FKSP, možnost pěkného bydlení v nově zrekonstruovaném slunném bytě 2+1 přímo ve škole.
Volné místo učitel/učitelka pro 1. stupeň zš pro lokalitu Chrášťany.