obsluha vinotéky

  • Veselí nad Moravou

Pracovní místo ( obsluha vinotéky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Národních mučedníků 949, 698 01 Veselí nad Moravou. Nabízíme: HPP - práce na plný úvazek, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu (krátký a dlouhý týden), zaměstnanecké benefity, práce v příjemném prostředí vinotéky, zajímavé platové podmínky včetně provizního systému odměňování, nástup možný ihned, karierní růst, získávání znalostí a informací na školení a kurzech pořádané someliérem společnosti, vyrábíme a prodáváme vína, která chutnají celému světu.
Požadujeme: odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, loajalnost, schopnost dobré komunikace s lidmi, organizační schopnosti, reprezentativní vystupování při jednání se zákazníky, praxe v oboru výhodou, ochota učit se novým věcem, znalost vína velkou výhodou, alespoň částečná znalost anglického jazyka (NJ výhodou), řidičské oprávnění skupiny B.
Náplň práce: prodej vín a pochutin zákazníkům, firemní klientele, obsluha zákazníků při posezení, degustace pro zákazníky, objednávání a doplňování zboží na prodejně, dekorování prodejny, dárkových kazet a balíčků, práce s pokladním systémem. Zaměstnanecké slevy, příjemné pracovní prostředí, vedení a kolektiv, firemní školení, jiné výhody. Kontakt na tel. 724 397 911, osobně po předchozí tel. domluvě.
Volné místo obsluha vinotéky pro lokalitu Veselí nad Moravou.