Psychoterapeut/Koordinátor sociální služby Následná péče Renadi

  • Brno

Pracovní místo ( Psychoterapeut/Koordinátor sociální služby Následná péče Renadi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-čt: 8:00-17:30, pá: 8:00-15:00
Termín nástupu: srpen 2018
Náplň práce:
Psychoterapie a poradenství v rámci služby Následná péče Renadi, tedy terapie a poradenství klientům, kteří za sebou mají pobytovou nebo ambulantní léčbu (terapie, či režimová léčba) s obtíži týkajících se závislostí na látkách, které nejsou státem zakázany (tj. alkohol, gambling, léky). Možnost podílet se na vytváření koncepce dané služby, na jejím rozvoji. Koncepce služby je rámovaná terapeutickým přístupem, doplňkově psychologickou diagnostikou v kontextu sociálních služeb. Náplní je z velké míry přímá práce s klienty - individuální, rodinná i skupinová psychoterapie s klienty, psychologické poradenství, práce s příbuznými klientů, rodinami, včetně klientů s tzv. duálními diagnózami.
Součástí náplně práce je také práce na projektech, vývoji služby, směrnicích služby, síťování, prezentace organizace, spoluúčast na konferencích, vedení dokumentace, administrativa. Nabízíme podporu pro zapracování, v organizaci máme participativní styl řízení.
Další požadavky:
psychoterapeutický výcvik (min. Započatý), kurzy v oblasti sociální práce a adiktologie výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, snaha o reflexi nových i tradičních metod v psychoterapii, respekt k odlišnostem lidí, partnerský přístup, orientace na kvalitu práce, pro klientský přístup.
Volné místo psychoterapeut/koordinátor sociální služby následná péče renadi pro lokalitu Brno.