Bezpečnostní pracovník/ce (vhodné i pro OZP)

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník/ce (vhodné i pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Supermarket Albert.
Požadujeme: chuť pracovat. Trestní bezúhonnost.
Náplní práce bude: chránit majetek klienta. Pracovat s kamerami. Procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje. Pracovat v obchodním řetězci s mezinárodním působením. Komunikovat s návštěvníky i se zaměstnanci.
Nabízíme: víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv. Pokud budete plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Vás to bavit, rádi Vám přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici. Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme.
Možnost spolupráce na dohodu DPP, nebo pracovní poměr.
První kontakt: telefonicky: 800 111 112, e-mailem: p.vyoralova@m2c.eu
ov.17.10.2018
Volné místo bezpečnostní pracovník/ce (vhodné i pro ozp) pro lokalitu Valašské Meziříčí.