Senior účetní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Senior účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo vkonu práce: Špitálské náměstí č.p. 3517/1a
Ústí nad Labem.
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání
- praxe se samostatným vedením komplexní účetní agendy
- schopnost sestavit účetní závěrku a zpracovat přiznání k dani z příjmů
- schopnost zpracovat přiznání k DPH, dani z nemovitých věcí a dani silniční
- znalost účetní a daňové legislativy
- komunikativnost, schopnost samostatně pracovat, flexibilita
- dobrá uživatelská znalost MS Office
- znalost účetního programu BYZNYS výhodou
Náplň práce:
- komplexní vedení účetnictví přidělené společnosti
- zpracování přiznání k DPH, daň z nemovitých věcí, daň z nabytí nemovitých věcí, silniční daň atd.
- zajištění inventarizace majetku a závazků
- samostatné vypracování měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek společnosti
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, stravenky, sickdays
Kontakt:
- na uvedený e-mail.
Volné místo senior účetní pro lokalitu Ústí nad Labem.