referent/ka veřejných zakázek

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( referent/ka veřejných zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK
Náplň práce:
- komplexní administrace a evidence veřejných zakázek (příprava, tvorba a posuzování zadávacích podkladů včetně smluv, zahájení řízení, uveřejňování, posouzení a hodnocení nabídek, vyhotovování protokolů, rozhodnutí a dalších dokumentů, korespondence, organizace a řízení jednání komisí atd.)
- odpovědnost za dodržování zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a předpisů organizace upravujících zadávaní veřejných zakázek
- poskytování metodické a odborné podpory pracovníkům organizace v oblasti veřejných zakázek
Kvalifikační předpoklady a jiné požadavky:
- vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání
- znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů a praxe v oblasti zpracování veřejných zakázek NUTNÁ!
- dobré organizační a komunikační schopnosti, zkušenost s administrativou
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- dobrá znalost práce s výpočetní technikou (MS Office, prostředí Windows)
- řidičský průkaz skupiny B
Platové zařazení:
- 10. – 11. platová třída dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., dle dosaženého vzdělání
- rozpětí základního platu od 19 000 Kč do 26 000 Kč dle započitatelné praxe
- osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity
Předpokládaný termín nástupu:
- září 2018 nebo dle dohody
Místo výkonu práce:
Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace, pracoviště Jablonec nad Nisou
(od 01/2019 pracoviště Liberec)
Lhůta pro podání přihlášky: do 31. srpna 2018
Způsob podání přihlášky:
- písemně na adresu Krajská