KONZULTANT/-KA PŘÍCHOZÍ LINKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KONZULTANT/-KA PŘÍCHOZÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned
- Náplň práce: odbavování hovorů na příchozí lince ALBERT (zákazník kontaktuje nás), zpracování administrativy k jednotlivým požadavkům zákazníků, zadávání informací do interního systému
- Požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC, příjemný a přátelský projev, časovou flexibilitu
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní tarify, firemní snídaně, kafeterie, firemní akce a soutěže, odborná školení, bonusy za věrnost, za doporučení, Benefit karta, Multisport karta, jazykové kurzy, příjemné pracovní prostředí s fotbálkem a oddychovou zónou, možnost zvolit si typ úvazku
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (od 7:30 do 16:00 hod), e-mail: michaela.dytrychova@cz.teleperformance.com, kontaktní osoba: Dytrychová Michaela, tel. 602 681 096
Volné místo konzultant/-ka příchozí linky pro lokalitu Hradec Králové.