KOORDINÁTOR/-KA ESF PROJEKTŮ PROGRAMU MEPHARED 2

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR/-KA ESF PROJEKTŮ PROGRAMU MEPHARED 2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s výhledem prodloužení až do r. 2023, nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Náplň práce: příprava a zpracování projektových žádostí o poskytnutí dotace z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) včetně řízení realizace samotných projektů, komunikace s příslušnými řídícími a správními orgány (ministerstva, úřady, aj.), pravidelný reporting projektovému a programovému manažerovi, vedení Farmaceutické fakulty UK v HK/Lékařské fakulty UK v HK)UK, příprava podkladů k projednání v orgánech UK
- Požadujeme: VŠ vzdělání, praxi při zpracování projektových žádostí a projektovém řízení neinvestičních projektů min. 3 roky, výbornou znalost práce na PC (zejména MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Access, Outlook), dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem), spolehlivost, chuť a ochota učit se novým věcem, samostatnost, komunikační a vyjednávací schopnosti, organizační dovednosti a flexibilitu, trpělivost, trestní bezúhonnost
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, ČSOB motivační program aj.
- Přihlášku se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami zasílejte poštou nebo doručte osobně na podatelnu do 17.7.2018 do 13:30 hodin na adresu: Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Akademika Heyrovského 1203/8, 500 05 Hradec Králové
- Přihláška, vč. souhlasu s nakládáním s poskytnutými osobními údaji, je k dispozici ke stažení na http://www.faf.cuni.cz
Volné místo koordinátor/-ka esf projektů programu mephared 2 pro lokalitu Hradec Králové.