Odborný referent oddělení přestupků

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Odborný referent oddělení přestupků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Magistrátu města Jablonec nad Nisou vyhlašuje výběrové řízení na pozici
REFERENT odboru správního Magistrátu města Jablonec nad Nisou (odborný referent oddělení přestupků)
10. platová třída
Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání minimálně bakalářské, nejlépe právního či humanitního zaměření; (popř. zahájené vysokoškolské studium s ukončením studia nejpozději k 31.12.2022 - viz § 112 odst. 9 z. č. 250/2016 Sb.); znalost správního řádu, profesní zkušenosti související s danou problematikou či dosavadní praxe v oboru výhodou; komunikační, vyjednávací a mediační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů; flexibilita, samostatnost, zodpovědnost a schopnost týmové práce; uživatelská znalost práce s PC (min. Microsoft Office); odolnost vůči stresu
Popis vykonávané práce: Projednávání přestupků (proti veřejnému pořádku, proti majetku, proti občanskému soužití atd.) a provádění činností s tím souvisejících, zejména ukládání pokut příkazem na místě, rozhodování příkazem a v řádném správním řízení, vedení ústního jednání. Spravování finanční hotovosti na základě dohody o hmotné odpovědnosti.
Přihlášky do 20. července 2018 do 12 hod.
Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů najdete na www.mestojablonec.cz, Magistrát,
Volné místo odborný referent oddělení přestupků pro lokalitu Jablonec nad Nisou.