ASISTENT MANAGERA/ÚČETNÍ

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( ASISTENT MANAGERA/ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
administrativní podpora managementu společnosti
příprava účetních podkladů a kontrola Excel tabulek pro management společnosti
vstupování prvotních dokladů do účetního softwaru HELIOS Orange
dílčí práce na vystavování faktur a zpracování bankovních výpisů
komunikace s účtárnou
komunikace s dodavateli
péče o zákazníky

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou
Nástupní plat 25.000Kč a dále dle praxe a zkušeností
zajímavou, různorodou a zodpovědnou pracovní činnost
kompletní zaučení na pozici a možnost kariérního růstu s podporou vedení
5 týdnů dovolené, stravenky
přátelský kolektiv a podporující management

Požadujeme:
úplné SŠ vzdělání ekonomického směru, vhodné i pro absolventy VŠ
uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, především MS Excel).
samostatnost, pečlivost, logické uvažování a loajalitu
analytické myšlení
časovou flexibilitu

Profesní životopisy s kontaktními údaji zašlete na adresu: Controlling INVEST, spol. s r.o., Pod Branou 455/8, 460 01 Liberec IV nebo na e-mail: mathesova.r@cinvest.cz
Volné místo asistent managera/účetní pro lokalitu Jablonec nad Nisou.