Referenti společné státní správy a samosprávy - zařazen v Odboru správy majetku,

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Referenti společné státní správy a samosprávy - zařazen v Odboru správy majetku, ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou,
-psychická odolnost, fyzická zdatnost,
-časová flexibilita,
-spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, kreativita,
-uživatelská znalost PC (Word, Excel, internet),
-řidičský průkaz skupiny B,
-dobré komunikační schopnosti,
-trestní bezúhonnost.
Všechny bližší informace (předpoklady, požadavky) k obsazení tohoto pracovního místa jsou zveřejněny ve vyhlášeném výběrovém řízení.
Přihlášku s dalšími požadovanými dokumenty uchazeči doručí na adresu: Městský úřad Kutná Hora, oddělení personální a krizového řízení, Havlíčkovo náměstí 552/1, 284 01 Kutná Hora do 31.7.2018 včetně poštou nebo osobně v obálce na podatelnu Městského úřadu Kutná Hora. Obálku označí: Neotvírat Výběrové řízení na pracovní pozici referent společné státní správy a samosprávy MěÚ Kutná Hora.
Stručný popis pracovní činnosti:
1. Zajišťování ucelených odborných agend samosprávy na úseku správy nemovitostí.
2. Zajišťování běžné údržby a oprav bytového a nebytového fondu v majetku města.
3. Pravidelné kontroly nemovitých věcí ve vlastnictví města.
4. Zajišťování veřejných zakázek na dodávky, služby, či stavební práce v rámci investičních a neinvestičních akcí města. Kontrola fakturace. Vyhotovování smluv o dílo.
5. Zajišťování provozu ubytoven a kotelen.
6. Jednání a uzavírání smluv s dodavateli energií.
7. Plní další úkoly podle pokynů nadřízených, které vyplývají z pracovní náplně odboru
a to po dobu případného zastupování nebo na nezbytně nutnou dobu a to v rámci sjednaného druhu práce a přiznané platové třídy.