Zemědělské družstvo Merklín u Přeštic

agronom

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP sk. B, nabízíme ubytování.
Volné místo agronom pro lokalitu Merklín.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: agronom

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Zemědělské družstvo Merklín u Přeštic
Ulice: Družstevní 276
Město: Merklín
PSČ: 334 52

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Šalom
E-mail: salom@merklin.cz
Telefon: +420 602 451 034

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské družstvo Merklín u Přeštic