MISTR VÝROBY

  • Liberec

Pracovní místo ( MISTR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Vedení pracovníků ve výrobě – přidělování úkolů, kontrola, hodnocení
- Sledování kvality a množství výroby, plánování přípravy výroby
- Neustálé zlepšování výrobních procesů z hlediska kvality, nákladů a spolehlivost dodávek
- Provádění opatření zajišťujících pořádek a čistotu, bezpečnost práce a ochranu životního prostředí
- Spolupráce a komunikace s ostatními pracovníky tech. úseku.

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání v technické oblasti
- pracovní zkušenosti v oblasti strojírenství, energetika
- zkušenosti s vedením kolektivu
- schopnost nést odpovědnost
- komunikační schopnosti, důslednost, samostatnost

Nabízíme:
- práci v úspěšné dynamické společnosti
- stabilita pracovního týmu
- dobré pracovní podmínky a ohodnocení
- zaměstnanecké benefity, firemní akce
- možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
- 25 dní dovolené
Volné místo mistr výroby pro lokalitu Liberec.