Pracovník/ce v sociálních službách - pro přímou obslužnou péči

  • Cheb

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách - pro přímou obslužnou péči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mírová 2273/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 12-ti hodinový cyklus (7:00-19:00 h, 19:00-7:00 h). Požadujeme: min. výuční list + akredit. kurz MPSV pracovník/ce v sociálních službách výhodou (možnost doplnění kurzu během zaměstnání), výuční list SZŠ (obor ošetřovatel/ka), zdravotní asistent/ka nebo sociální činnost (možné i SŠ bez maturity s ukončením 3. nebo 4. ročníku studia); zdravotní způsobilost pro směnný provoz, bezúhonnost, spolehlivost, slušné vystupování, pozitivní vztah k seniorům, základy práce na PC, praxe není nutná. Nabízíme: podnikové stravování s finančním příspěvkem zaměstnavatele, delší dovolená (5 týdnů), mimořádné odměny. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem (zaslat strukturovaný životopis).
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - pro přímou obslužnou péči pro lokalitu Cheb.