Pracovník přímé obslužné péče

  • Budislav

Pracovní místo ( Pracovník přímé obslužné péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vzdělání minimálně základní
- bezúhonnost
Další předpoklady:
- empatický přístup, schopnost týmové práce, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost
Úvazek - plný.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz, denní směny 6:00-18:00, noční směny 18:00-6:00, celkem měsíčně 14-15 směn.
Plat: platové ohodnocení 20.890Kč + příplatky za noční směny, příplatky za soboty a neděle, příplatky za svátky+možnost osobního ohodnocení po zkušební době.
Nástup: ihned.
Kontakt: Bc. Petra Šandová, DiS., vrchní sestra, tel: 775 246 105.
PŘIHLÁŠKA DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:
- přihláškou do výběrového řízení je osobní doručení životopisu Bc. Petře Šandové, DiS.
- životopisy doručujte osobně po předchozí telefonické domluvě s Bc. Petrou Šandovou, DiS.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.
Kontakt: osobně - po předchozí telefonické domluvě s Bc. Petrou Šandovou, DiS.)
Volné místo pracovník přímé obslužné péče pro lokalitu Budislav.