Hospodyně

  • Brno

Pracovní místo ( Hospodyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem

Do zavedené úklidové firmy LadyHelp s.r.o. s klientelou v Brně a okolí hledáme nové hospodyně do domácností a firem na zkrácený 6 hod. úvazek.

Nabízíme:
Práci pro zájemce o zkrácený pracovní úvazek
Pracovní dobu od 8 do 14 hod. (možnost úpravy času dle dohody) v pondělí až pátek, nebo možno nahradit jeden pracovní den směnou o víkendu. Možné pracovat i méně dní v týdnu.
Klidné a čisté pracovní prostředí
Mimořádné odměny za dobře odvedenou práci
Příspěvek na dopravu
Zaškolení samozřejmostí
Možnost přivýdělku v případě zájmu (v období před prázdninami, Vánocemi apod.)
Nástupní plat při odpracovaných 6 hod. denně Po-Pá: 14 000 Kč

Náplň práce:
úklid domácností, běžné domácí práce, v případě zájmu úklid firem

Požadujeme:
Zájem o úklid a dobře odvedenou práci
Pečlivost
Svědomitost
Odpovědnost

Základní informace o pozici:
Požadované vzdělání: základní
Nástup dle dohody: srpen/ září 2018
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek na 6 hod. denně
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti.
Pozice vhodná pro maminky na mateřské a rodičovské dovolené

Nástup dohodou.
Volné místo hospodyně pro lokalitu Brno.