účetní

  • Brno

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný profesní životopis včetně kontaktů s krátkým motivačním dopisem zašlete v termínu do 2.7.2018 na e-mail suchanek.radek@npu.cz

Výběrové řízení na pozici účetní
Popis pracovní pozice: vedení ucelených úseků účetnictví (středisek), a to zejména vedení
účetních knih, účtování o majetku, závazcích a pohledávkách, nákladech a výnosech, příprava
příkazů k platbám do banky, zajišťování související agendy a spolupráce na sestavování
účetní závěrky. Předmětem činnosti není mzdová a personální agenda.
Požadujeme:
· SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření;
· znalost účetnictví a související daňové legislativy;
· uživatelskou znalost práce na PC (MS Office);
· samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost;
· komunikativnost, schopnost týmové práce;
· trestní bezúhonnost (před nástupem se dokládá výpisem z rejstříku trestů).
Výhodou je:
· řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
· platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů,
10. platová třída, nástupní plat dle praxe od 18200,- Kč do 27380,- Kč;
· pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
(předpokládaná délka 2,5 roku);
· práci v prostředí státních hradů a zámků;
· 25 dní dovolené;
· příspěvek na stravování;
· volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice.
Předpokládaný nástup: od 1. 10. 2018
Pracoviště: Brno – Královo Pole, Palackého třída 34
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.