Správce vozového parku

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Správce vozového parku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Zajišťuje připravenost dopravních a mechanizačních prostředků společnosti
Tvoří plány na obnovu vozového parku a plány na vyřazení techniky
Tvoří plán pravidelných kontrol a oprav dopravních a mechanizačních prostředků za celou společnost
Plánuje a koordinuje nasazení speciální techniky mezi středisky
Vyhodnocuje data z digitálních karet řidičů a kontroluje spotřebu PHM
Koordinuje činnosti jednotlivých dílen prostřednictvím přímých nadřízených
Zpracovává nabídky (sestavuje kalkulace) a poptávky pro provádění servisu a oprav dopravních a mechanizačních prostředků
Sestavuje plán středních a generálních oprav strojů, mechanizace a dopravních prostředků
V rámci zimní údržby provádí dispečerskou činnosti
Požadujeme:
SOU/SŠ technického směru
Praxe na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou
Zkušenosti se správou vozového parku a speciální techniky podmínkou
Znalost zákona č. 111/1994 Sb. Zákon o silniční dopravě a Vyhlášce č. 478/2000 Sb. výhodou
Uživatelská znalost MS Office, Helios výhodou
ŘP sk. B
Samostatnost, pečlivost
Organizační schopnosti

Nabízíme:
Pružná pracovní doba v letním období
Práce na směny v zimním období
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe
Pololetní odměny
5 týdnů dovolené
Zdravotní placené volno
Stravenky 110,- Kč/den
Služební telefon
Služební notebook
Služební automobil i k soukromým účelům
Příspěvky na penzijní připojištění
Jazykové kurzy
Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
Možnost čerpání benefitního systému
Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou
Volné místo správce vozového p