ŠIČ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŠIČ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŠIČ/-KA
- Místo výkonu práce: Kladská 292/43, Slezské Předměstí, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: šití potahů na opěrky do automobilů
- Požadujeme: doklad prokazující kvalifikaci dosaženou vzděláním nebo praxi
- Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na dopravu do zaměstnání
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Odl Daniel, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz, tel:: 491 409 216, 495 407 602 nebo nás navštivte osobně na adrese provozovny v pracovní dny v době od 8:00 do 14:00 hod
Volné místo šič/-ka pro lokalitu Hradec Králové.